SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 83m2 kati9 Lagj Muhaxherëve
Çmimi :
€64,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
192791
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen e Muhaxherëve (afër Xhamis se Muhaxherëve), me sipërfaqe 83m2 kati 9-të(me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka 2 ashënsora, ka parking rrugor, ka ujë 24H, parakontrata bëhet te Noteri. Banesa përfundon në fund të Vitit 2018.

Ndertim i ri.
Çmimi: 64.000€.


+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »