SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Dardania 61m2
Çmimi :
€76,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
ID e produktit :
192793
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Dardania 61m2
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Banjo+WC
*Koridor
*Ballkon
Cmimi me mobilje 76000 euro kurse pa mobilje 75000 euro
Code 20036
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »