SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Kalabria(Emshir) 59m2
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
ID e produktit :
192800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Kalabria(Emshir) kompleksi EXDC Group tek objekti Universiteti UBT 59m2
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dhomë gjumi
*Banjo
*Ballkon
Banesa është e legalizuar, ka sistemin e ngrohjes qendrore, liftin funksional gjatë 24 orëve dhe e monitoruar brenda dhe jashtë hyrjes me kamera. Shitet me mobilje.
Ndërtesa posedon edhe parking nëntokësor.
Cmimi 65000 euro
Code 20038
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »