SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA 53m2 ME GARAZHE PER VETURE
Çmimi :
€36,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
53 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
192803
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me 53m2 Mat1 rruga Muharrem Fejza afer Viva fresh dhe rruges B (me sakte perballe Hoxha Group 100m nga rruga kryesore)
Kati i 6 (i fundit)
Ka ashensor dhe uje perhere
Pastertia ne ndertese eshte ne nivelin e duhur
Dhome dite me kuzhine dhe nje dhome gjumi, banjo dhe dy ballkona te medhej.
E ndertuar mire
Ka parket e jo laminat
E mobiluar
Shitet me garazhe per veture

Çmimi 36000 euro
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »