SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera ose në shitje 120m2 në lagjen Dardania
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
192807
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera ose në shitje 120m2 në lagjen Dardania kati parë afër çerdhes "Lulevera" (mbi plato)
Banesa është e pershtatshme për zyre, klinik, laborator etj
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Tre dhoma gjumi
*Koridor
*Banjo
*WC
*Ballkon(i mbyllur)
Posedon nxemje qendrore me Termokos gjithasht edhe ngrohje individuale me rrym, uj 24H, energji elektrike 24H etj.
Cmimi per qira 1500 euro (i diskutushem)
Cmimi per shitje me marrveshje
Code 10062
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »