SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
ID e produktit :
192828
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leahoj me qira banesen ne laxhen e muhaxhereve ndertesa Besa Comerc kati i 4. Banesa ka 61m2 sallon me kuzhin, dhom gjumi, banjo dhe ballkon. Eshte komplet e mobiluar. Ndertim i ri, ka lift.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Pristina
049 125 791
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »