SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Banesen me qera në Mati I 40m2
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
192832
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa me qera në Mati 1, tek rruga Muharrem Fejza, mbrapa Institutit Gjyqësor të Kosovës.
Banesa është 39.5 m², gjendet në katin e 7-të, dhe është ndërtim i ri, është e mobiluar në tërësi..
Banesa posedon kushte të shkëlqyeshme për banim, si më poshtë:
*Dhomë dite me kuzhinë,
*Dhomë gjumi,
*Ballkon,
* Banjo,
*Teknika e bardhë të reja (si: Frigorifer, Shporet, Makinë e rrobave, LCD TV),
Objekti posedon:
- Hymje dhe lift me siguri elektronike,
- Interfon,
- Personel Sigurie në hymje të ndërtesës,
- Dyer kundër zjarri,
- Dalje Emergjente, etj.
Çmimi : 200 Euro për muaj
Për info +38344780999
Code 10063
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »