SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Lokalin me qera afër Rr. Muharrem Fejza në Lagjen e Spitalit 115m2
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
115 m²
ID e produktit :
192835
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Lokalin me qera afër Rr. Muharrem Fejza në Lagjen e Spitalit (afër SuperVives) te banesat e B&S Group
Lokali posedon një hapsirë prej 115m2 me mundsi ndarje në dy lokale.
Lokali ka dalje në dy anët dmth dalje në rrug dhe dalje në oborr te bllokut
Cmimi 400 euro
Code 10066
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »