SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera në Tophane 98m2
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
98 m²
ID e produktit :
192842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera në Tophane afer komunes se vjeter(gjygji i qarkut) 98m2 kati i V
Banesa është komplete e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Banjo
*Shpajz
Banesa është super e mobiluar me te gjitha gjërat e nevojshme
Banesa gjat dimrit është e ngrohet dhe nuk nevoitet shumë perdorim i nxemjes qendrore per shkak qe ka pozite shumë të mir Diellore,
kurse gjat veres është e flladitshme posedon edhe roletne.
Gjithashtu posedon edhe parking privat personal me dirigjues (Garazhd)
Cmimi 320 euro
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »