SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira me cmim te volitshem
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
192860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen ne lagjen Mati 1 e cila eshte e mobiluar dhe me cmim shume te volitshem.
Banesa gjindet ne katin lll dhe ka te gjitha pajisjet funksionale.
Banesa ka kete renditje:
Sallon me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon
Hapesire parkimi
E mobiluar
Na kontaktoni: 046 189 871 Si dhe
Viber: +383 46 189 871Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni "Noari"
Prishtinë
046189871
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »