SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Toka ne Veternik - Ofrohet edhe per Ndertim - Kodi 1155
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '19
Madhësia :
495 m²
ID e produktit :
192875
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Toka ne Veternik - Ofrohet edhe Per Ndertim - Kodi 1155

Lokacioni: Mbrapa Lagjes Marigona dhe Lagjes 038 - 250 Metra largesi

Siperfaqe: 4.55 Ari

Posedon:

- Infrastruktur
- Rruga e gjere 6 M e Shtruar me Zhavor
- Eshte e pershtatshem per ndertim
- Lagje e qet
- Per ndertim ofrohen 25 Ari

Çmimi €70.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »