SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 Troje ne Magjistralen Prishtin-Ferizaj - Kodi 1157
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '19
Madhësia :
74000 m²
ID e produktit :
192881
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 Troje ne Magjistralen Prishtin-Ferizaj - Kodi 1157

Lokacioni: Afer Lulishtes Labi dhe Fabrikes Xella

- Siperfaqet:

- 78 Ari dhe 74 Ari

Posedojn:

- 140 metra largesi prej Magjistrales
- Infrastruktur
- Lejohet Ndertimi
- Komuna e Graçanices

Çmimi €1800 Ari i Diskutueshem

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »