SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NË SHITJE - PRISHTINË
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '19
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
91 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
192888
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Prishtinë në lagjen MATI 1
Banesa ndodhet në një nga objektet me investimin më të mirë në Kosovë dhe Rajon!
Banesa ndodhet në objektin GREEN EMERALD RESIDENCE
Projektimi dhe investimi i objektit Green Emerald Residence, është i projektuar dhe ndërtuar
konform çdo norme dhe standardi europian, duke aplikuar materialet të brendeve të njohura botrore
gjithnjë duke u mbikqyrur nga Inxhiniera të huaj Sloven dhe Gjerman.
Green Emerald Residence : Objekt me leje ndërtimi i cili paraqet një koncept plotësisht të ri të banimit.
Ajo që e bën të veçantë Green Emerald Residence është mënyra e ndërtimit dhe funksionalitetit, zgjidhjet bashkohore
teknike dhe sistemin unik të rregullimit të banesave dhe lokaleve afariste me lokacion të përsosur.
E veçanta e banesave në Green Emerald Residence është edhe ndarja e banesave e cila në çdo katë ka 4 njësi (banesa)
e cila të jepë ndjesin e privatësis. Objekti posedon 2 ashensorë dhe çdo katë në koridor është e vendosur derë e blinduar
me çasje të veçant të banorve, gjithnjë duke u mbikqyrur edhe koridoret me sistem të kamerave.
Objekti Green Emerald Residence është në fazë të punimëve dhe do bëhet i gatshëm për banim në Nëntor 2018.

* Përshkrimi i banesës *

Banesa është me sipërfaqe 91m2 në katin 5 me orientim jug/përëndim

Renditja e banesës:

Qëndrim ditor / Kuzhinë / Tryezari / 2 Dhoma gjumi / Banjo / Koridori / Ballkoni

Çmimi: Me marrveshje !

Për më shumë informata kontakto :

========================================
Agjensioni për patundshmëri "URBAN CITY"

Tel. +383 49 391 200 (viber)
Tel. +383 45 433 055
E-mail: urban.city@outlook.com
Lokacioni: Prishtinë / Aktash
Mund të na gjeni edhe në Facebook
www.facebook.com/AgjensioniUrbanCity/ 
========================================
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »