SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyra 75m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
192902
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyra 75m2 me qira ne "Qender" ose me saktesisht afer sheshit "Nene Tereza"
Ndodhet ne nje pozite te favorshme strategjike per zhvillimin e veprimtarise tuaj sic jan ordinance, zyre, prograimim etj
Ndodhet ne katin e pare e renovuar teresisht me interfon, posdon dy hapsira pune dhe nje tjeter per pritje ose prezantim projektesh, kuzhinen, banjo dhe dy ballkona me pamje nga sheshi, ofrohet me mundesine e pageses muaj per muaj me nje qira avans (Depozite)
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »