SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 350m2 me qira te Lagja e Spitalit !DELTA
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
192904
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 350m2 me qira te "Lagjja e Spitalit" ose me saktesisht afer British School
Shtepia eshte e ndertuar ne tre kate ndersa me mobilim gjysma eshte e mobiluar gjysma jo, e pershtatshme per banim ose zhvillimin e veprimtarive te ndryshme siq jane OJQ, cerdhe femijesh etj
Posedon- 5 dhoma sallon kuzhin shpaiz dhe kopsht te mjaftushem
Çmimi per banim eshte 350€ vetem per familjare, ndersa per afarizem(zhvillim veprimtarie) 650€ me mundesine e pageses permes nje qiraje avans (depozite)
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »