SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 150m2 me qira ne Bregun e Diellit !DELTA
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
192905
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 150m2 me qira ne "Bregun e Diellit" ndodhet ne katin e pare e pershtatshme per zhvillim veprimtari te ndryshme, po ashtu ka edhe terrasen 170m2 ne katin e dyte e favorshme per restorant
Ofrohet me marrveshje afat gjate me menyren e pageses permes muaj per muaj me nje qira avans depozite, se fundi e renovuar dhe e gatshme per startimin e veprimtarise suaj
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »