SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet garsoniera 40m2 me qira ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
192907
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet garsoniera 40m2 me qira ne "Ulpiane" afer Hotel Bacit
Ndodhet ne katin e katert te banimit pa ashensor, i takon tipit garsoniere me kete renditje- dhome gjumi(ndeje), kuzhinen me tryezari dhe banjon e renovuar se fundi dhe e gatshme per banim e pershtatshme per nje person ose cift
Ofrohet me menyren e pageses permes nje qiraje avans(depozite) ka edhe parkingun ne hapsiren e jashtme te objektit
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »