SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 70m2 me qira te Bregu i Diellit !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
192909
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 70m2 me qira te "Bregui Diellit" afer furres "Qerimi 1"
Ndodhet ne katin e pare te banimit ndersa eshte bere renovim se fundi dhe eshte e pershtatshme deri ne pese persona
Posedon- dy dhoma ndeje(sallona), dhome gjumi, kuzhinen, banjo dhe ballkon
Lirohet nga data 1 qershor 2018, e pershtatshme edhe per studente
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »