SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Emshir 3+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
192925
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Emshir, afer UBT-se banesa eshte e mobiluar ne teresi, 100m2
Banesa posedon:
- tri dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- dy banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049/ 124- 677
WhatsApp & Viber:
+383 49 124 677
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »