SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
BANESA ME QIRA NE QENDER / QAFE
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
192929
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Agjencioni per Patundshmeri "L I S I", ofron banesen me #Qira ne Qender.Banesa ka sipërfaqe prej 92 m2 dhe është në katin e IV-të dhe ka parking te siguruar.Cmimi 450 Euro/muaji.per me shume info, kontaktoni ne tel. 044 100 464Qellimi ynë është përmbushja e kërkesave të klientëve dhe menaxhimin sa më efikas të kontratës. 🗞️

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
L I S I Patundshmeri
Prishtinë
044100464
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »