SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN NE DRAGODAN - TE ARTI GRUP^
Çmimi :
€82,170.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
91 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
192938
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Dragodan te Arti Grup me sakteshte afer Hotel Adries. Banesa gjindet ne katin e V(lifti punon) eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dy dhome gjumi
koridor
teras
banjo

Banesa shitet me mobilje dhe e ka pamjen nga rr. Ahmet Krasniqi dmth jo ka qytetit.

Cmimi i baneses per m2 eshte 900 euro qe ne total i bije 82.170 euro..

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 433 667
+383 44 433 667 - viber
email: search-agency@live.com
o.je
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »