SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banese me qira ne Arberi 1+1
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:12
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
192940
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagjen Arberia, afer Five Starit eshte komplet e mobiluar, 55m2.
Banesa ka kete renditje:
- Sallon dhe kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Korridor
- Ballkon
Qmimi 200€

Per me shume informata na dergoni linkun me ID,nje screenshot te shpalljes apo ndonje kerkese per banesa tjera, ne numrin:

045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »