SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall 1.83 Ha në shitje në Bardhosh.
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Madhësia :
18300 m²
ID e produktit :
192944
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka 1.83 Hektarnë Bardhosh afër Bërnicës sëPoshtmë, ngjitur me Autostrade.
Trualli ka infrastrukture komplete dhe ka qasje direkte ne rruge.
Çmimi I truallit është 1200€/Ari.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - TeSantea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »