SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira SHQ282
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
192954
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Germi prapa shkolles normale. Shtepia ka siperfaqe prej 200m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi dy banjo dhe ballkon. Shtepia leshohet me qira me cmim prej 1.000euro, cmimi i negociushem.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »