SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESË Komode e mobiluar në Rrugën B Mati 1
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
192971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet BANESA Komode me Qira në lagjen Mati 1 - Prishtinë Rruga "B". Kati i 6-të. Sipërfaqja (90m²).

Renditja:

- Qëndrim Ditor

- Kuzhinë dhe Tryezari

- 2 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Banjo

- WC

- Depo

- Ballkon

E mobiluar komplet me mobilje komode, nxemje qëndrore me Termokos, ashensor funksional me kartelë, air conditioner, interfon, mirëmbajtje etj..

- Çmimi 400 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »