SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Mati I , Rruga B 127m2
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
127 m²
ID e produktit :
192974
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Mati I , Rruga B 127m2 kati i VII afer Maksi 24H
Banesa është komplet mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Tre dhoma gjumi
*Dy banjo
*Ballkon
Cmimi 400 euro
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »