SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 67m2 ne shitje ne Sheshin Nene Tereza !DELTA
Çmimi :
€230,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
ID e produktit :
192981
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 67m2 ne shitje ne Sheshin Nene Tereza.
Banesa ndodhet ne katin e III-te dhe i ka dy pamje pamje nga sheshi dhe nga mbrapa (lindje -perendim).
Banesa ndodhet ne nje zone mjafte te pershtatshme banimi dhe me dokumentacion te gjitha ne rregull.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »