SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) KAT Shtëpie në Bregun e Diellit 100m²
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
193001
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet Kati i SHTËPISË me Qira në Bregun e Diellit - Prishtinë rruga Sali Nivica. Sipërfaqja (100m²).

Renditja:

- Qëndrim ditor me Kuzhinë dhe Tryezari

- 2 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Banjo

- Ballkon

E mobiluar

- Çmimi 250 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »