SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 60m2 me qira te Bregu i Diellit 2 !DELTA
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
193003
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 60m2 me qira te "Bregu i Diellit 2" ose me saktesishte afer varrit te Presidentit Rugova, te shkolla fillore "Iliria"
Eshte e kompletuar teresisht ndertim i ri dhe i pa banuar me pare, ndodhet ne katin e dyte te banimit, me kete renditje- sallon me kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon
E pershtatshme per familjare me qendrim afat-gjate
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »