SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 44m2 ne shitje ne Dardani !DELTA
Çmimi :
€560,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
44 m²
ID e produktit :
193005
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 44m2 ne shitje ne lagjen "Dardania" ne nje rruge mjaft te qarkullueshme e te frekuentuar
Lokali eshte i ndare ne dy njesi njera 22m2 ne perdhese dhe tjetra 22m2 ne katin e pare, posedon dokumentacion te rregullt te gatshem per perkthim tek pronari i ri menjehere, ka qira mujore prej 1800€ te arketueshme
Ofrohet me menyren e pageses cash
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »