SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rruga Kavajes shitet apartament 2+1 sip 110 m²
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
193016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Rrugen e Kavajes shume prane 21-Dhjetor shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 110 m² ndodhur ne katin e 3-te te nje “Kompleks banimi dhe shërbimi me 2 kate parkim

" SQUARE 21 " ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, rekreative, fasada të ventiluara, izolim akustik në brëndësi të aparatamenteve, hapësira të gjelbëruara, lulishte, pishinë, ambjente sportive, dyqane etj.

Apartamenti eshte shume mire i organizuar , dy dhoma gjumi , dy tualete me ajrim natyral ,ambjenti i ndenjes i integruar me ambjentin e gatimit .Hapsirat ne apartament jane te bollshme dhe planimetri perfekte me orientim Lindje, jug - perendim

Cmimi 1100 euro /m² i diskutueshem
Pagesa me keste

Per me shume informacion

Mob 0694040923
Informata rreth publikuesit
EDIL AL
0694040923
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »