SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen banesat ne shitje ne lagjjen Dardania !DELTA
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
193029
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen banesat ne shitje ne lagjjen Dardania te Dukagjini Invest.
Banesat ndodhen ne katin e III-te te banimit dhe kane kuadratura te ndryshme:
-93.92m2
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-2 Ballkona
-Depo

-92.64m2
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-2 Ballkona
-Depo

-70.62m2
-Sallon me kuzhin
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon
-Depo
-Garazha
Banesat jane afer njera tjetres mund te lidhen dhe te behen ndryshime eventuale nga kerkese e klientit. me mundesi bashkimi dhe kane pamje ne drejtim te Jugut.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »