SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 97m2 ne shitje ne lagjjen Ulpiana !DELTA
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
97 m²
ID e produktit :
193030
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 97m2 ne shitje ne lagjjen Ulpiana mbarapa Postes se Madhe.
Banesa ndodhet ne katin e I-re dhe ka kete renditje:
-Sallon
-Kuzhin ndaras nga Salloni
-3 Dhoma gjumi
-2 Ballkona
-Depo
-Banjo
-Ngrohje qendrore me Termokos
Dokumentacionet te gjitha ne rregull dhe menjhere munde te kaloj te noteri.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »