SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal - Zyre 160m2 me qira në Dragodan-Arbëri.
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Madhësia :
160 m²
ID e produktit :
193036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet në Dragodan, ndodhet në katin përdhesë dhe për momentin është I ndarë në dy lokale me gjithsej 4 Hapsira Pune dhe 1 WC.
Lokali është I përshtatshëm për veprimtari të ndryshme si: call center,auditim,zyreprogramimi etj.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - TeSantea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »