SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 131m² për shitje në lagjen Tophane
Çmimi :
€117,900.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
131 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
193038
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
131 m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Dy Banjo

Banesa ndodhet në një objekt afarist-banesorë në afërsi me qendrën e qytetit në lagjen Tophane, ndërtim i ri me arkitekturë moderne dhe organizim shumë të përshtatshëm.

Është në katin e dytë (2) të banimit. Orientimi Lindje.

Hapësira prej 131m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi, njëra e mobiluar në tërësi, dy banjo, depo dhe terasë.

Lokacioni: goo.gl/maps/WmfhxABmjFr 

Çmimi: 117,900€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoshitje #patundshmeri #realestate #banesa
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »