SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te viva freshi Rr.B
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:22
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
193039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira ne Mat 1 te Viva freshi
Rruga B
Banesa gjindet në katin e parë dhe ka këtë renditja
*Sallon me kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Koridor
*Banjo
*Ballkon

Çmimi 450 euro

Nr kontaktues tel+viber +38345905717
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »