SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje banesa 57m2 ne Tokbashqe !DELTA
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
193042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje banesa 57m2 ne Tokbashqe.Banesa eshte ne rrugen Nazim Gafurri afer shkolles fillore Gjergj Fishta. Banesa eshte ne katin e trete dhe posedon dhome dite me kuzhine,dhome gjumi, ballkon, korridor dhe banjo. Ndertesa eshte e re dhe ka lift.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »