SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira BQ532
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
67 m²
ID e produktit :
193044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Ulpiane ne afersi te Simfonise ne katin e I. Banesa ka siperfaqe prej 67m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, wc dhe dy ballkona. Banesa leshohet me qira me cmim prej 350euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »