SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira afer ambasades se Zvicrres te "Lagja Muhaxhereve
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
13 Mars
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
193046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira afer ambasades se Zvicrres te "Lagja e Muhaxhereve"
Banesa eshte ne katin e 7 me siperfaqe prej 96 me kete renditje :
-Dhome dite me kuzhine
-2 dhoma gjumi
-Banjo
-Wc dhe
-Ballkon
Cmimi i qirase eshte 450euro plus shpenzimet
Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne :
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
email - omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »