SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY lOKAL ME QIRA GJAKOVE
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
ID e produktit :
193047
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet pompa e benzinit me qira e cila gjendet në qytetin:Gjakovë,saktësishtë fshati (Bishtazhim Demjarr)
Lokali posedon:hapsiren e Pompes,Autolarje dhe Market
Çmimi : 1700 €
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Fakulteti Teknik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »