SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa ne Mati 1
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
193052
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira ne Mati 1, (afer shkolles fillore "Pavaresia"), eshte komplet e mobiluar dhe e pa banuar me pare.

Renditja:
3 dhoma gjumi
1 sallon dhe kuzhine
2 banjo
1 ballkon
1 koridor

Per cdo info na kontaktoni ne tel./viber:
+383 44 444 078
Informata rreth publikuesit
Aron
Prishtinë
044 444 078
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »