SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITEN#35 banesa në ROYAL CITY rruga B të gatshme për banim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
ID e produktit :
193055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
◼SHITEN 35banesa dhe 6 garazha në kompleksin ROYAL CITY(rruga B)..të gatshme për banim..banesat kanë sipërfaqe:——————————————————————————▶73m2(2+1)kati 4. ▶84m2(2+1)kati 7▶53m2(1+1)kati 7. ▶74m2(2+1)kati 4▶101m2(3+1)kati 7. ▶77m2(2+1)kati 7▶63m2(1+1)kati 7. ▶83m2(2+1)kati 6▶83m2(2+1)kati 7. ▶️63m2(1+1)kati 6▶️101m2(3+1)kati 8.▶89m2(2+1)kati 7.▶69m2(1+1)kati 2.▶95m2(3+1)kati 1.▶55m2(1+1)kati 8.▶55m2(1+1)kati 7.▶89m2(2+1)kati 8.▶76m2(2+1)kati 7.▶74m2(2+1)kati 4.▶95m2(3+1)kati 4.▶69m2(1+1)kati 7.▶84m2(2+1)kati 7.▶58m2(1+1)kati 6.▶58m2(1+1)kati 7.▶111m2(3+1)kati 7.▶69m2(1+1)kati 5.▶69m2(1+1)kati 3.▶55m2(1+1)kati 6.▶95m2(3+1)kati 6.▶56m2(1+1)kati 1.▶70m2(2+1)kati 2.▶70m2(2+1)kati 3.▶55m2(1+1)kati 3.▶56m2(1+1)kati 6.▶55m2(1+1)kati 5.——————————————————————————◼ROYAL CITY gjendet afer rruges B.banesat në llamellen B dhe llamellen C janë të gatshme për banim.▪️ROYAL CITY ka një ndërtim shumë cilësorë po ashtu ka edhe ngrohje nga TERMOKOSI..qmimi i volitshum....——————————————————————————+38345653447alisinani25@gmail.comFacebook.Maison Patundshmëri——————————————————————————

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »