SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira SHQ283
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
286 m²
ID e produktit :
193056
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia e Tipit C gjendet ne Fshatin Amerikan. Shtepia ka siperfaqe prej 286m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo, wc, depo, ballkona dhe podrumin i cili mund te shfrytezohet edhe si dhome dite. Shtepia leshohet me qira me cmim prej 2.200euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »