SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje banesa 64m2 te Shtepia e Pleqeve !DELTA
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
193062
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje banesa 64m2 te Shtepia e Pleqeve.Banesa ndodhet ne rrugen Afrim Loxha.Banesa ka sallonin,kuzhinen dhe dy dhoma gjumi.Poashtu ka banjjon dhe ballkonin.Ndodhet ne katin e dyte. Banesa ka nje podrum 15m2 i cile eshte i pershtatshem edhe per zyre.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »