SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 80m2 me qira ne Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
193088
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 80m2 me qira ne lagjen "Mati 1"
Ndodhet ne katin e pare te banimit, ndersa ka kete renditje- kuzhina me sallon 2 dhoma gjumi 1 shpajz 1 banjo ka 2 ashensor banesa esht e pa mobilume ka vetem kuzhinen e montume dhe mobilohet sipas nevojes
Eshte e pershtatshme per familjare me qendrim afat gjate
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »