SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DY DYQANE NE MITROVICE NDERRIM ME KERR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor '18
Madhësia :
12 m²
ID e produktit :
193091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LOKACIONI: DY DYQANE MONTAZHE ME SIPERFAQE SECILI NGA 12M2, NE TREGUN E TESHAVE (PAZARI) AFER CERDHES SE FEMIJEVE DHE STADIUMIT TE TREPÇES..
SIPERFAQJA: 12M2, 12M2.
ÇMIMI: MARREVESHJE

VEREJTJE: DYQANET NDERROHEN ME KERR ME TE SHTRENJTE

+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: aabrashi@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
A Abrashi
Prishtinë
044/049 199 993
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »