SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira mbrapa hotel "Sirius"
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak
ID e produktit :
193094
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira mbrapa hotel "Sirius"
Banesa eshte ne katin e 1 , ka siperfaqe prej 60m2 me kete renditje :
-Dhome dite me kuzhine
-Dhome gjumi dhe
-Banjo

Cmimi i baneses eshte 220euro
Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne :
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
email - omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »