SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira SHQ284
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
260 m²
ID e produktit :
193096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Marigona Residence me siperfaqe prej 260m2+50m2 nenkulm. Shtepia ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, pese dhoma gjumi, tri banjo, depo, ballkona dhe garazhe. Shtepia leshohet me qira me cmim prej 1.700euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »