SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira BQ533
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
193099
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne rrugen e Zagrebit ne katin e VI. Banesa ka siperfaqe prej 50m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dhome gjumi dhe banjo. Banesa leshohet me qira me cmim prej 350euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »