SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Qender _Mrapa teatrit_1+1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
193101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira Mrapa Teatrit, afr nderteses se Qeverise se Kosoves, banesa gjendet ne katin e 6-te, eshte komplet e mobiluar, ndertesa ka lift funksional, 58m2

Banesa ka kete renditje:
>> dhome gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 250€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »